Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula gratulują tegorocznym maturzystom. Zdaliście egzamin dojrzałości w bardzo wymagających warunkach. Daliście radę. Zyskaliście o wiele więcej niż świadectwo dojrzałości. Zdobyliście doświadczenie, jakiego nikt przed wami nie doznał. Teraz świat stoi przed wami otworem.

To były ekstremalnie trudne czasy dla maturzystów. Lockdown zakłócił cały proces przygotowania do egzaminu dojrzałości. Sama matura też była wymagająca i stresująca. W tym czasie rozwinęliście jednak wiele kompetencji, w tym również cyfrowych. Nauczyliście się elastyczności, kreatywności i samodzielnej pracy. To zaprocentuje teraz i w przyszłości.

Dojrzałość zobowiązuje

To jest właśnie ten moment, aby dalej ruszyć w drogę, czas, by zacząć kierować własnym życiem i decydować o tym, co ważne, w tym jakie studia wybrać. Podejmujcie decyzję odpowiedzialnie Dzięki temu osiągniecie sukces.

Droga przed wami może być jednak trudna i kręta. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula otrzymacie wszechstronne wsparcie. Podczas Dni Otwartych w bezpiecznej formule online poznacie naszą bogatą ofertę studiów I i II stopnia. Udostępniony przez nas quiz ułatwi wam wybór odpowiedniego kierunku. Uczestnicy Dni Otwartych Online mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – przez jeden semestr mogą studiować za darmo.

Jakie studia wybrać? Dni Otwarte Online w Vistuli.

Podczas Dni Otwartych poznacie całą ofertę Vistuli, w tym również studia w trybie online. To studia idealne dla tych, którzy już pracują, wychowują małe dzieci lub mieszkają daleko od ośrodka akademickiego.

Dowiecie się, czego uczymy i jak uczymy. Poznacie też naszych wykładowców, którym będziecie mogli bez skrępowania zadać każde pytanie.

W Vistuli zidentyfikujecie swoje predyspozycje i rozwiniecie talenty, zaprojektujecie skuteczny plan na pewną zawodową przyszłość.

Zalety uczelni to:

• innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • prestiżowe certyfikaty;
  • doskonała infrastruktura ;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Dyplom Vistuli otworzy przed wami globalne możliwości.

Więcej dowiecie się w trakcie Dni Otwartych Online. Zapraszamy na podstronę Vistuli poświęconą wydarzeniu: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty