21764512 1428643363897564 533596693 O (2)

W dniach 8-9 marca 2019 r. w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się XXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2019.

To jedno z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w roku, które jest adresowane do maturzystów i uczniów przedostatnich klas liceów i techników. Dla młodych ludzi, to szansa, by zdobyć wiedzę, która pozwoli im podjąć kluczowe decyzje o wyborze ścieżki kształcenia.

W trakcie Salonu zaprezentują się najlepsze uczelnie polskie i zagraniczne. Grupa Uczelni Vistula również weźmie w nim udział. Przedstawimy swoją ofertę studiów I i II stopnia, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, także online, po polsku i angielsku. Pokażemy, że młodzi ludzie nie muszą wyjeżdżać za granicę, by uczyć się i zdobywać doświadczenie w międzynarodowym środowisku. W GUV kształcimy obecnie ponad 5 tysięcy studentów z 86 krajów. Nasi wykładowcy pochodzą ze wszystkich kontynentów.

W programie Salonu są też porady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat Matury 2019, konsultacje doradców zawodowych oraz warsztaty dla maturzystów.

XXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2019

odbędzie się w dniach 8-9 marca 2019 r.

w godz. 09:00-15:00

w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.