Koncerty i regionalne tańce z różnych krajów uwieczniły Global Fest, największe międzykulturowe święto naszych Uczelni.

Podczas wydarzenia można było podziwiać najciekawsze elementy 77 kultur, które tworzą Grupę Uczelni Vistula, w tym regionalny taniec Indonezji czy hinduskie stroje ludowe.

Ponadto, na scenie odbył się również pokaz mody oraz konkurs talentów, podczas którego mogliśmy posłuchać utworów w różnych językach m.in kazachskim, angielskim czy rosyjskim. Na uczestników czekały również dodatkowe atrakcje. Można było spróbować swoich sił na „mechanicznym byku”, czy próbując grać w piłkę w dmuchanych kulach, tzw. „bumper ball”

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: