New3

Stawia pierwsze kroki w branży eventowej, ale już wyróżniła się, idzie jak burza. Taisiia Mezhirova, studentka drugiego roku studiów magisterskich Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji) znalazła się finale konkursu Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej. Towarzyszy on MP Power Awards.

Laureatów poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 22 marca w Global Expo.

Przemysł spotkań – to bardzo ciekawa, choć trudna branża, która wymaga wyjątkowych kompetencji – odpowiedzialności, umiejętności komunikacji i elastycznego reagowania oraz nieszablonowego myślenia i pozytywnego nastawienia.

Odbiorcom trzeba dziś dostarczyć unikalnych doznań, przeznaczonych tylko dla nich. Chodzi o to, by zadziwić.

Branża eventowa w Polsce rośnie i coraz częściej jest doceniana za granicą. Wzrasta też jej wpływ na krajową gospodarkę.