Aż trzy statuetki trafiły do nas po gali MP Power Night. Nagrody branży eventowej zdobyły dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, studentka naszej uczelni Anastasiya Kyryllova oraz jej absolwentka Katerina Melnik.

Prof. Jolanta Żyśko zdobyła pierwszą nagrodę MP Power Awards – Power 12 w kategorii Meeting Planner Stowarzyszenie, przyznawanej za zlecanie i merytoryczny nadzór nad eventami, kongresami i seminariami. Doceniono jej etykę branżową i jakość współpracy. Kierowana przez prof. Żyśko SGTiR od dwóch lat jest m.in. gospodarzem największego wydarzenia branży eventowej w Polsce – Meetings Week Poland, regularnie organizuje też seminaria i konferencje naukowe i biznesowe.

Anastasiya Kyryllova, studentka Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w towarzyszacym MP Power Awards konkursie Młody Kreatywny Branży Eventowej 2017. Pokonała studentów z całej Polski, a w samym finale dwoje innych studentów naszej Grupy Uczelni Vistula. Tuż za nią na podium znaleźli się bowiem Magda Klimczyk z SGTiR oraz Paweł Tuszyński z Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Trzecią statuetkę – w konkursie Odkrycie Roku 2017 – zdobyła Katerina Melnik, absolwentka SGTiR, a obecnie Individual Sales & E-commerce Manager Sound Garden Hotel. Katerinę doceniono za kreatywność i zaangażowanie, które pozwoliło jej już teraz zaistnieć na arenie polskiej branży spotkań. W finale konkursu znalazła sie jeszcze jedna absolwentka SGTiR – Katarzyna Kalinowska.

Nagrody wręczono podczas gali MP Power Night 23 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Wydarzenie było finałowym eventem Meetings Week Poland 2018.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: