Noc Muzeów 2018 Na Vistuli - Uczelnia Vistula

Europejski Wydział Sztuk Akademii Finansów i Biznesu Vistula weźmie udział w Nocy Muzeów 2018. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli podziwiać prace Zuzy „Zejdy” Lewandowskiej „Synergia baśni”, które powstały z zamiłowania do baśni archetypowej i są subiektywną formą wizualizacji wybranych przez artystkę utworów baśniowych. Odbędzie się również pokaz cyjanotypii oraz kiermasz prac studentów.

Celem wydarzenia jest nie tylko promowanie polskiej kultury i tradycji ale również poznanie własnego miasta. W  ubiegłorocznej edycji wzięło udział 200 placówek, które odwiedziło blisko ponad 200 tys. osób.

Zapraszamy 19 maja!

Contact to Career Office