DNI OTWARTE ONLINE 01-06.02

ZAREJESTRUJ SIĘ

Nie podjąłeś z jakiegoś powodu studiów jesienią, ale chciałbyś to szybko nadrobić? A może nie trafiłeś z wyborem kierunku lub uczelni i chcesz to zmienić? Nie musisz czekać do października. Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podejmij studia, które rozpoczynają się od semestru letniego. Rekrutacja trwa do 15 marca.

Noworoczne postanowienie

Rok 2020 dobitnie pokazał, że w życiu, oprócz zdrowia najważniejsza jest wiedza. To ona pozwala przetrwać najtrudniejszy czas, jest fundamentem, na którym możesz budować swoją przyszłość. W Uczelniach Vistula zyskasz solidną, praktyczną wiedzę, która będzie ci naprawdę potrzebna. Spotkasz ludzi, którzy zrozumieją twoje potrzeby i będą cię wspierać. Rozpoczęcie studiów lub ich zmiana to będzie twoje noworoczne postanowienie.

Jaki kierunek studiów wybrać?

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula mają w swojej ofercie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Ich programy są stale udoskonalane zgodnie z wymaganiami rynku. Możesz studiować po polsku lub angielsku i do tego bezpiecznie. Z powodu pandemii zajęcia są prowadzone zdalnie, ale gdy warunki pozwolą, wrócimy do stacjonarnego lub niestacjonarnego trybu nauczania. Ci, którzy na stałe wolą uczyć się przez Internet, mogą wybrać studia online – wygodne i elastyczne.

Finanse i Rachunkowość online z akredytacją ACCA

Do programów dostępnych w trybie online została włączona specjalność Finanse i rachunkowość z prestiżową akredytacją ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). To nowość w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Studia są skierowane do tych, którzy są gotowi podjąć większy wysiłek. Studenci mogą zdać, w ramach studiów, aż 9 egzaminów na poziomie Fundamentals z 14-tu wymaganych, aby zdobyć kwalifikację zawodową ACCA. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w międzynarodowych korporacjach lub planują pracować za granicą. Program studiów online jest taki sam jak studiów dziennych, inna jest tylko forma prowadzenia zajęć.

Uczelnie Vistula – student jest najważniejszy

Jeśli chcesz studiować i zdobywać doświadczenie w międzynarodowym środowisku, to studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula są właśnie dla ciebie. Będziesz zdobywał wiedzę pod opieką opiekunów biznesowych oraz wybitnych wykładowców. Dzięki Programowi Mentoringu rozwiniesz swój indywidualny potencjał, a Biuro Karier pomoże ci rozwinąć potrzebne na rynku kompetencje i nawiązać kontakty z biznesem. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży, również w ramach programów Unii Europejskiej. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju. Umowy zawarte z Centria University of Applied Sciences w Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dadzą ci szansę studiów za granicą i zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu. Dzięki studiom w Vistuli zrealizujesz swoje plany.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o studiowaniu w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula weź udział w Dniach Otwartych Online, które odbędą się w dniach 1-6 lutego 2021 r.

Jeśli chcesz obniżyć opłaty za studia, zapisz się do 17 stycznia i skorzystaj z promocji 3×0 zł!

Aplikuj online już teraz!

STUDIA ONLINE

ZOBACZ KIERUNKI AFIB VISTULA

ZOBACZ KIERUNKI SGTIH VISTULA

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną rekrutacja w Uczelniach Vistula odbywa się w 100% zdalnie.
Zarejestruj się przez aplikację online. Skontaktujemy się z tobą telefonicznie lub mailowo.