26 czerwca 2014 r. o godz. 12.00 w Auli nr 1 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Orzechowskiej pt. „Informatyzacja systemu rachunkowości jako czynnik zmian w szkoleniu księgowych– skutki ekonomiczne dla rynku pracy i przedsiębiorców”.

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU BIZNESU I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH Akademii Finansów i Biznesu Vistula zawiadamiają, że dnia 26 czerwca 2014 r. o godz. 12.00 w siedzibie Uczelni przy ulicy Stokłosy 3 w Auli nr 1 odbędzie się PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ mgr Katarzyny Magdaleny Orzechowskiej nt. „Informatyzacja systemu rachunkowości jako czynnik zmian w szkoleniu księgowych– skutki ekonomiczne dla rynku pracy i przedsiębiorców”

Promotor: prof. dr hab. Tadeusz Kamiński

Recenzenci:

prof. dr hab. Zbigniew Luty Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
dr hab. Lech Kościelecki, prof. AON Akademia Obrony Narodowej w Warszawie
Rozprawa doktorska udostępniona jest do wglądu w Bibliotece Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw