Go Talent

Nie jest tajemnicą, że w Grupie Uczelni Vistula mamy mnóstwo utalentowanych studentów. Potrafią doskonale śpiewać i tańczyć, czerpiąc inspirację z kultury swoich krajów, ale nie tylko. Mają też odwagę i zapał, aby publicznie prezentować swoje artystyczne zdolności. Z pewnością wielokrotnie podziwialiście ich w trakcie uczelnianych imprez.

Samorząd studencki docenia ich talenty i zaangażowanie. Teraz dał im dodatkową szansę na sukces.  Mogli ponownie wystąpić przed publicznością i wyróżnić się. W wydarzeniu pod hasłem „Vistula’s GOT Talent” wzięło udział 120 uczestników. Była świetna zabawa, zdrowa rywalizacja i przyjazna atmosfera. Najlepsi otrzymali nagrody.

Obejrzyj krótką relację tutaj.