Zbliżają się terminy obrony prac dyplomowych, a jak to studenci – wszystko na ostatnią chwilę.

Jak dopiąć wszystko na ostatni guzik i co zrobić, gdy nie zdążymy w terminie? Wszystkich studentów ostatnich semestrów zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznają również szczegóły dotyczące ceremonii zakończenia roku, ale nie tylko! Pomożemy również znaleźć pracę lub staż po studiach i podpowiemy co jeszcze możesz zrobić, żeby się rozwijać.

ZAREJESTRUJ się, by wybrać preferowany język spotkania

Zapraszamy 27 marca o godz. 16:00 do auli 4.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: