Uczelnia - Uczelnia Vistula

Nowe wnioski w pierwszej kolejności składane są przez system USOS web w zakładce DLA WSZYSTKICH – Wnioski.

Pamiętaj! Wniosek złożony online wydrukuj, podpisz i złóż w dziale stypendialnym wraz z wymaganą dokumentacją.

Aby ułatwić składanie wniosków obok drzwi do działu stypendialnego znajdować się będzie skrzynka na wnioski. Ponadto tak jak zawsze kompletny wniosek możesz  również złożyć osobiście w dziale stypendialnym, bądź za pomocą poczty na adres uczelni.

Godziny pracy działu stypendialnego

wtorek – czwartek w godzinach: 11.00-15.00

Wszystkie aktualne informacje, instrukcje, regulamin i załączniku dotyczące stypendiów możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce Stypendia: https://www.vistula.edu.pl/student/stypendia/

Masz pytania? Napisz albo zadzwoń, chętnie pomożemy.

p.kaleta@vistula.edu.pl

tel.: 22 45-72-321