Co to jest i do czego służy USOSweb?

USOSweb to informatyczny system do obsługi studentów i zarządzania tokiem studiów. Pozwala na przeniesienie na płaszczyznę elektroniczną wielu usług, czynności i procedur, które są związane z organizacją i dokumentacją przebiegu studiów.

W systemie USOSweb są dostępne następujące informacje:

• oceny;
  • płatności;
  • podania/ decyzje;
  • plan zajęć;
  • stypendia;
  • zaliczenie semestrów;
  • karta przebiegu studiów;
  • punkty ECTS;
  • rejestracja na specjalności i przedmioty do wyboru;
  • aktualności;
  • kontakt do wykładowców i pracowników;
  • dyplomy.

Do systemu USOSweb mogą mieć dostęp wszyscy studenci i nauczyciele akademiccy. Obsługa serwisu odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej pod adresem usosweb.vistula.edu.pl.

Szczegółowe wytyczne odnośnie logowania do systemu (login, hasło) są wysyłane na prywatny adres e-mail. W razie problemów z logowaniem lub w przypadku kłopotów technicznych należy skontaktować się działem IT:  icthelp@vistula.edu.pl.