„Vistula Future Leaders” – tak nazywał się reprezentacyjny team Grupy Uczelni Vistula, który 14 września na Stadionie Narodowym wziął udział w Warszawa Business Run, czyli biegu charytatywnym dla Łukasza Trendeli, podopiecznego fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.

Udział w przedsięwzięciu był pierwszą akcją 2B Koła Naukowego Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula w roku akademickim 2014/2015. W skład sztafety, która przystąpiła do biegu w szczytnym celu wchodził opiekun Koła – dr Krzysztof Celuch, oraz 4-ech studentów: Agata Tomaszewska, Agata Macherska, Mateusz Włodarczyk i Tomasz Kulesza.

Warsaw Business Run to część ogólnopolskiej akcji POLAND BUSINESS RUN, który w tym roku objął aż 5 polskich miast, z których każde miało swojego beneficjenta. Warszawska edycja odbyła się po raz pierwszy, a wszystkie środki, które wpłynęły na konto fundacji z tytułu opłat startowych, jaki i wsparcia drużyn zostały przekazane na nową protezę nogi dla Łukasz Trendeli. W sztafecie pobiegło aż 1720 uczestników, dzięki którym udało się zebrać dla Łukasza ponad 98 tysięcy złotych!

Wsparcie inicjatywy Warsaw Business Run i wspólny bieg ze studentami to podwójne zwycięstwo. Przede wszystkim liczy sie współpraca, a to wyszło drużynie Vistula Future Leaders najlepiej! – komentuje przedsięwzięcie dr Krzysztof Celuch.

Drużyna planuje wspierać akcję w kolejnych latach i już zapowiedziała swój udział w 2. edycji Warszawa Business Run.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw