Władze Warszawy i Ursynowa podziękowały studentom Vistuli za pomoc, której udzielili seniorom w trakcie pandemii COVID-19. Wiceburmistrz dzielnicy, Jakub Berent przekazał dyplomy na ręce przedstawicieli uczelnianych władz, rektora AFiB Vistula, profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz profesor Teresy Skalskiej, dziekan wydziału Turystyki i Rekreacji SGTiH Vistula.

Wiosenną akcję pomocy seniorom Ursynowa koordynowały dr Maja Gasińska, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula ds. studenckich oraz Karolina Zdrodowska z kierunku Architektura i jednocześnie radna Ursynowa.

To była wspaniała inicjatywa. Jej celem było zapewnienie bezpieczeństwa osobom z grup ryzyka, potencjalnie zagrożonych poważnym przebiegiem choroby przy ewentualnym zakażeniu koronawirusem. Opieką zostały objęte przede wszystkim osoby samotne, które nie mogły liczyć na wsparcie rodziny lub przyjaciół. Studenci Vistuli zaangażowali się w robienie seniorom zakupów. Dostarczali leki i żywność.

Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy i gratulujemy!