Jesteś zagubiony w nowym środowisku? Masz pytania, ale nie wiesz do kogo się zwrócić? Potrzebujesz wsparcia? Pomożemy ci. Student Help Point jest do twojej dyspozycji. Stanowisko mieści się na parterze przy auli nr 1.

W Student Help Point pomoc znajdą studenci obu szkół – Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Powstał głównie z myślą o zagranicznych studentach, którzy dopiero rozpoczynają naukę, ale pomoc i wsparcie znajdzie w nim każdy.

W Punkcie otrzymasz praktyczne informacje dotyczące logistyki oraz funkcjonowania uczelni i jej systemów. Dowiesz się m.in.:

· jak uzyskać dostęp do USOS-a i jak się w nim poruszać (jak sprawdzić plan, jak napisać podanie do Dziekana);

· jak działa platforma Platon i jak z niej korzystać;

· gdzie i do kogo zgłaszać się z określonymi sprawami (dziekanat, kwestura, Samorząd, Biuro Karier, Erasmus+)

· kiedy i gdzie przyjmuje lekarz i psycholog uczelni.

Konsultantami są nasi doświadczeni studenci, którzy mówią po angielsku i po polsku.

Student Help Point działa od poniedziałku do piątku, na parterze przy auli nr 1, w godzinach 10.00 -16.00.

Nie błądź. Przyjdź i pytaj!