UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

UE

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku zaprasza do złożenia oferty związanej z realizacją zadania numer 1 Opracowanie nowego programu kształcenia – materiały dydaktyczne, poz. 1 Wynagrodzenie praktyków i dydaktyków za opracowanie NPK, sylabusów i materiałów, projektu: POWR.03.01.00-00-KN51/18, Dobry nauczyciel Tea(n)Fa wart, realizowanego przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, działanie 3.1 (Kompetencje w szkolnictwie wyższym) Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Oferta winna zawierać stawkę godzinową brutto za realizację zadania wskazanego powyżej.

Maksymalny termin składania ofert – 19.06.2019 r. bezpośrednio w Biurze Projektów Grupy Uczelni Vistula, 02-787 Warszawa, ul. Stokłosy 3.

Wykaz wszystkich modułów, wraz z wykazem przedmiotów oraz wzorem oferty jest dostępny pod adresem wskazanym powyżej.

Pytania związane z przedmiotowym zamówieniem należy kierować do Pana Dariusza Dąbka – Dyrektora Biura Projektów Grupy Uczelni Vistula, tel.: + 609 679 093, mail: d.dabek@vistula.edu.pl