Toruń to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO słynie z zabytków średniowiecznej architektury. Jest też miejscem, w którym przyszedł na świat Mikołaj Kopernik – polski astronom i jeden z najwybitniejszych uczonych w dziejach ludzkości.

Instytut Turystyki Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz Dudek Adventure zapraszają do wzięcia udziału w jednodniowej wycieczce do Torunia, która odbędzie się w sobotę, 28 marca 2020 r.

W programie:

• wyjazd z Warszawy o godz. 8:00;
  • zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem (język polski i angielski);
  • interaktywne zwiedzanie Muzeum Piernika – chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach pieczenia pierników i ich zdobienia;
  • wizyta w domu Mikołaja Kopernika –multimedialna i interaktywna ekspozycja wykorzystuje najwspanialsze osiągnięcia współczesnego muzealnictwa;
  • czas wolny;
  • powrót do Warszawy o godz. 19:00.

Koszt wycieczki dla studentów AFiB Vistula oraz SGTiH Vistula wynosi 145  (jest możliwość dokupienia obiadu za 25 zł).

W cenie są:

• transport autokarem klasy turystycznej;
  • opieka pilota polsko i anglojęzycznego;
  • ubezpieczenie;
  • 2 bilety wstępu do muzeów;
  • zwiedzanie Torunia z przewodnikiem miejskim (w języku polskim i angielskim);
  • wypiek pierników.

Gwarantujemy też dobry nastrój i uśmiech do końca dnia.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: v.manko@vistula.edu.pl

Zapisy w pokoju 330. Zapisy i termin płatności: do 25.03.2020

Płatność tylko przelewem na numer rachunku w ING BANK ŚLĄSKI: 34 1050 1025 1000 0097 2582 0683

Tytuł przelewu: Toruń 28.03, Imię i nazwisko.