UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Czy wiesz, w czym jesteś najlepsza? Czy znasz już swoje talenty? Najwyższy czas, abyś je odkryła. Zrób test Clifton Strengths Instytutu Gallupa i zyskaj uznany na całym świecie certyfikat – całkowicie za darmo!

Weź udział w projekcie prowadzonym przez Dział Karier i Praktyk i zdobądź cenną wiedzę o swoich wrodzonych zdolnościach i ich efektywnym wykorzystaniu w życiu codziennym i zawodowym.

Wynikiem testu będzie Twój indywidualny ranking pięciu najmocniejszych talentów. Wraz z nim otrzymasz szczegółowy raport, który ukierunkuje Cię w pracy nad zmianą posiadanych predyspozycji w mocne strony!

To element wsparcia naszej uczelni dla studentek na rynku pracy podczas pandemii. Poznanie mocnych stron pozwoli Ci zyskać przewagę nad innymi kandydatkami i kandydatami.

3 powody, dla których warto zrobić test Gallupa:

1. Poznasz swoje wrodzone zdolności.
  2. Dowiesz się, jak skutecznie pokazać je pracodawcom.
  3. Po teście masz możliwość konsultacji z naszą specjalistką z Działu Karier i Praktyk – dostaniesz wskazówki dotyczące planowania kariery zawodowej.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Jeśli masz pytania, napisz do koordynatorki projektu – Darii Wójcik d.wojcik@vistula.edu.pl

Dołącz do projektu!

TUTAJ