W najbliższą niedzielę, 13 marca 2016 r. w Sheraton Warsaw Hotel, odbędzie się 7. edycja festiwalu sztuki Art Fresh Festival. Do grona 100 najwybitniejszych młodych artystów zakwalifikowała Iwona Sroczyńska – studentka Europejskiego Wydziału Sztuk AFiB Vistula.

Artystka zaprezentuje prace wykonane w technice graficznej w litografii i monotypii tuszem, zainspirowane dziełami Witolda Gombrowicza „Ferdydurke”. Cykl „GĘBOLITO” przedstawia grę pozorów i uformowane „pozmieniane gęby”. Im bardziej wykrzywione, zdeformowane, tym bardziej cierpiące na brak autentyczności i wolności. Priorytetem poszukiwań artystki jest człowiek i wszystkie zjawiska towarzyszące istnieniu. Do tej pory prace Iwony Sroczyńskiej były prezentowane w Galerii „Młynek” w Warszawie, Galerii „Przy Bramie” w Lublinie czy w Domu Polonii w Pułtusku i Krakowie.

Celem Art Fresh Festival jest pomoc młodym polskim artystom w zaistnieniu na rynku sztuki. AFF jednoczy artystów z różnych środowisk; jest miejscem spotkania studentów uczelni artystycznych oraz twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny. AFF jest wspólnym przedsięwzięciem artystów, organizacji American Friends in Warsaw oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel. Każda kolejna edycja festiwalu wzbudza coraz większe zainteresowanie – w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 3000 osób.

Wystawa Art Fresh Festival odbędzie się 13 marca 2016, w godzinach 12:00 – 19:00, w Sheraton Warsaw Hotel, ul. Bolesława Prusa 2. Udział w AFF jest bezpłatny.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: