Prof. Zaitsev Stypendystą Fulbrighta - Uczelnia Vistula

Prof. Dmitri Zaitsev, wykładowca Grupy Uczelni Vistula, otrzymał stypendium Fulbrighta, dzięki któremu od września do listopada tego roku będzie wykładał na Uniwersytecie Tennessee w Knoxville, w Stanach Zjednoczonych. Będzie pracował pod kierownictwem wybitnego specjalisty w dziedzinie informatyki, prof. Jack’a Dongarra. Prof. Zaitsev prowadzi projekty badawcze m.in z zakresu oprogramowania i sieci komputerowej, wykłada gościnnie na wielu zagranicznych uniwersytetach i jest autorem blisko 100 publikacji.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw