Promocja Na Miejsca Garażowe – Uwaga, Limit Miejsc! - Uczelnia Vistula

Zapraszamy studentów Grupy Uczelni Vistula do rezerwacji miejsc w garażu podziemnym na semestr wiosenny na wyjątkowych, promocyjnych warunkach.

Cena: 90 zł za cały semestr (zamiast 150 zł za mies.) + depozyt za kartę: 30 zł (do zwrotu w czasie 14 dni od oddania karty).

Cena: 150 zł za cały rok (zamiast 150 zł za mies.) + depozyt za kartę: 30 zł (do zwrotu w czasie 14 dni od oddania karty).

Liczba miejsc jest ograniczona – 60.

Do każdej rezerwacji będzie przypisane konkretne, numerowane miejsce w zielonej strefie garażu. Rezerwacja będzie ważna do 19.10.2017 r.

Studenci dzienni mogą korzystać z garażu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-22:00. Studenci zaoczni mogą korzystać z garażu w soboty i niedziele w godz. 7:00-22:00.

Dodatkowe informacje: Warunkiem skorzystania z promocji jest przyklejenie na przedniej szybie auta naklejki z logo Grupy Uczelni Vistula. Studenci korzystający z garażu podziemnego nie mogą wejść do budynku bezpośrednio z garażu, są proszeni o korzystanie z klatek schodowych wychodzących z parkingu na patio.

Rezerwacja miejsc:

Semestr: należy przelać 120 zł (90 zł za parking + 30 zł za kartę) na konto bankowe poniżej, w tytule wpisując imię i nazwisko, numer albumu i numer rejestracyjny samochodu, tryb studiów (stacjonarne lub niestacjonarne).

Rok: należy przelać 180 zł (150 zł za parking + 30 zł za kartę) na konto bankowe poniżej, w tytule wpisując imię i nazwisko, numer albumu i numer rejestracyjny samochodu.

INVEST-POL Sp. Z. o.o., ul. Gen. T. Pełczyńskiego 17 lok 3, 01- 471 Warszawa ING Bank Śląski, 54 1050 1025 1000 0090 3104 5116

Potwierdzenie przelewu proszę wysłać na adres parking@vistula.edu.pl

Po upływie 3 dni roboczych karta i umowa będą gotowe do odbioru w recepcji.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw