Rekordowe Zainteresowanie Kołami Studenckimi - Uczelnia Vistula

Koło Fotograficzne, Klub Dyplomatyczny czy Chór – w tym roku akademickim w Grupie Uczelni Vistula działa 21 klubów studenckich, w tym 8 nowopowstałych. Zapisało się do nich aż 711 studentów. Najwięcej członków ma Koło Kultury Azji (121 członków), najmniejszym klubem jest na razie koło Czytaj Myśl Pisz (7 osób). Wszystkie koła, kluby i sekcje sportowe mają uczelnianych opiekunów, którzy podpowiadają członkom jak rozwijać ich pasje i hobby.

W semestrze letnim przybędzie jeszcze jedno – Koło Teatralne.

Więcej informacji o klubach i kołach TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw