W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, od 28 października proces rekrutacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula będzie odbywał się wyłącznie zdalnie.

Kandydaci, którzy zamierzają podjąć studia w Uczelniach Vistula, zostaną przyjęci na podstawie dokumentacji złożonej przez aplikację online. W aplikacji powinni też zaakceptować umowę o studiowaniu. Informację o decyzji podjęcia studiów wraz z potwierdzeniem płatności muszą zaś wysłać na adres: w.serek@vistula.edu.pl. Na tej podstawie Dział Rekrutacji dokona zapisu na studia.

Następnie w ciągu 2-3 dni nowi studenci otrzymają dostęp do USOSweb – systemu informatycznego służącego do zarządzania procesem studiów.

Jak tylko sytuacja epidemiczna pozwoli, wszystkie osoby przyjęte na studia podczas rekrutacji zdalnej, będą zobowiązane dostarczyć oryginały dokumentów do Działu Rekrutacji. Stosowne informacje zostaną przesłane drogą mailową. Komunikaty w tej sprawie znajdą się również na stronie internetowej uczelni.

Nie przegapcie szansy. Dbajcie o siebie!