"Rewolwerowcy" Zwycięzcami Turnieju Koszykówki! - Uczelnia Vistula

Drużyna „Rewolwerowców” w składzie: Patryk Leszkiewicz, Volodymyr Palichuk i HaiHoang Mai zwyciężyła w Turnieju Koszykówki, który odbył się 21 kwietnia w hali sportowej naszej Uczleni. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz  upominki.

Organizatorem turnieju było Studium WF i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS Vistula. Gratulujemy!!!

Zwycięzcy turnieju:

I miejsce drużyna ,,Rewolwerowcy”. Skład:

Patryk Leszkiewicz

Volodymyr Palichuk

HaiHoang Mai

II miejsce drużyna ,,ATeam”. Skład:

Fran Calzado

Alejandro Rodriguez

Mahamadon Toure

Dube Andile

III miejsce drużyna ,,Vietnam Basketball Players”. Skład:

Hiep Tran