Gallup Akualnosci

Zyskaj przewagę tuż przed wejściem na rynek pracy – poznaj swoje talenty!

Czy wiesz, w czym jesteś najlepszy? Czy znasz już swoje talenty?

Najwyższy czas, abyś je odkrył. To ułatwi ci życie i karierę.

Projekt KARIERA TURYSTYKA oferuje badanie testem Clifton Strengths Instytutu Gallupa. Na jego podstawie otrzymasz indywidualny ranking twoich 5-u najmocniejszych talentów stanowiących naturalne predyspozycje do dalszego rozwoju zawodowego. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci stacjonarni i niestacjonarni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

W trakcie programu nasi eksperci ukierunkują cię na rozwój postaw przedsiębiorczych oraz pomogą stworzyć praktyczne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dodatkowo każdy uczestnik projektu weźmie udział w Programie Rozwoju Kompetencji. W jego ramach eksperci doradztwa zawodowego oraz ds. przedsiębiorczości pomogą w zaprojektowaniu ścieżki kariery i znalezieniu wymarzonej pracy.

Program Rozwoju Kompetencji został opracowany przez ekspertów ds. HR i polskich profesjonalistów ds. zarządzania kompetencjami. Składa się z trzech etapów:

• w pierwszym badane są talenty (opcjonalnie również kompetencje) studenta;
  • w drugim – talenty są analizowane wspólnie z doradcą;
  • w trzecim student otrzymuje wskazówki dotyczące planowania rozwoju kariery zawodowej.

Dołącz do projektu!

ZGŁOŚ SIĘ:

Projekt realizowany przez Biuro Karier SGTiH Vistula jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 3.1, Kompetencje w szkolnictwie wyższym).