1banner Glowny 870x485

Coaching stylu życia, a może Dziennikarstwo Biznesowe? Studia po polsku czy angielsku, stacjonarne czy niestacjonarne, a może studia online? Vistula rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2019-2020. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Sprawdź bogatą ofertę studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, a także podyplomowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich programy są stale unowocześniane, abyś był przygotowany do przyszłości.

Nowa odsłona Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

W ofercie Akademii Finansów i Biznesu Vistula znajdziesz więc nowości, niedostępne w innych uczelniach. Na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna uruchomiliśmy dwie specjalności: Dziennikarstwo Biznesowe i Dziennikarstwo Mediów Społecznościowych. W ambitnym, międzynarodowym środowisku zdobędziesz wiedzę w tych dynamicznie rozwijających się obszarach i nauczysz się zawodu.

Coaching Stylu Życia – kierunek globalnych możliwości

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie i potrzeby rynku włączyliśmy do naszej oferty kierunek Coaching stylu życia. To 2-letnie studia magisterskie w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji). W ich trakcie, absolwenci studiów I stopnia: psychologii, dietetyki, rekreacji i wychowania fizycznego, mogą poszerzyć swoją wiedzę o nowe obszary, by móc holistycznie zająć się swoimi klientami.

Studia w Grupie Uczelni Vistula – unikatowe korzyści

W naszej uczelni nauczysz się kreatywności i przedsiębiorczości. W międzynarodowym środowisku zdobędziesz pożądane na rynku kompetencje – pewność siebie i otwartość na świat.

Będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w nauczaniu. Już na starcie zostaniesz objęty unikatowym programem mentorskim. Łatwo i szybko odnajdziesz się w społeczności akademickiej, a potem rozwiniesz skrzydła. W Vistuli otrzymasz wsparcie Biura Karier, doradztwo zawodowe i profesjonalną analizę kompetencji. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju i osiągniesz zawodowy sukces.

Aplikuj online już teraz!

Sprawdź kierunki studiów w Akademii Finansów i Biznesu Vistula!

Sprawdź kierunki studiów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula!