Jakie kierunki studiów można wybrać w Vistuli, jakie przedmioty trzeba zdać na maturze, żeby dostać się na studia, czy oferujecie możliwość wyjazdów za granicę, kto u was wykłada? – to pytania najczęściej zadawane przez maturzystów podczas targów edukacyjnych Perspektywy (10-11.09.2015 r.). Na wszystkie odpowiadali studenci Grupy Uczelni Vistula.

Grupę Uczelni Vistula tworzą trzy uczelnie: warszawskie Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, a także wrocławska – Wyższa Szkoła Handlowa.

Zróżnicowana oferta studiów

Oferujemy całe spektrum kierunków studiów, od biznesowych (jak zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia i stosunki międzynarodowe), przez filologiczne ( turkologia, anglistyka, iberystyka), po grafikę, malarstwo, turystykę czy dietetykę. Dodatkową i unikatową ofertą Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest możliwość zdobycia prestiżowego dyplomu BA University of London, poświadczającego, że egzaminy przeprowadziła London School of Economics and Political Science. AFiBV jest jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje taką możliwość.

Osobom, które już posiadają dyplom, uczelnie GUV oferują kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych, programy MBA oraz EMBA, a także seminaria doktorskie z ekonomii.

Wszystkie uczelnie Grupy Uczelni Vistula oferują możliwość zrealizowania części studiów za granicą w ramach rozbudowanego programu współpracy międzynarodowej – Erasmus Plus. Na studentów czekają uniwersytety z 31 państw Europy, w tym np. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Portugalii, Malty.

Wybitni praktycy prowadzą zajęcia

Zajęcia w Grupie Uczelni Vistula prowadzą eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze, polityczne, społeczne i kulturalne naszego kraju. Wykładają u nas np. dr Marek Kulczycki (rektor AFiBV, b. prezes Deutsche Banku), prof. Krzysztof Rybiński (b. wiceprezes NBP), prof. Longin Pastusiak (b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO), prof. Andrzej Olechowski (b. minister finansów oraz spraw zagranicznych), prof. Wawrzyniec Konarski (wiceprzewodniczący Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim), Antoni Fałat (b. członek Rady Kultury przy Prezydencie RP), prof. Jolanta Żyśko (rektor SGTiR, członek Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem), dr Krzysztof Celuch (członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland).

Dziękujemy maturzystom za inspirujące spotkania i zapraszamy na studia. Rekrutację zaczynamy już w kwietniu.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: