Rebecca Tobena z Akademii Finansów i Biznesu Vistula i Ali Aliyeu ze Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, stanęli na czele Samorządów Studenckich swoich Uczelni. Rebecca chce sprawić, aby czas spędzony na Uczelni był najpiękniejszym okresem w życiu studentów. Natomiast Ali planuje stworzyć m.in. „Strefę Relaksu”, gdzie studenci mogliby odpocząć podczas przerwy między zajęciami.

Samorządy tworzy w sumie 57 studentów z 10 krajów: Białorusi, Gruzji, Kirgistanu, Mołdawii, Papui Nowej Gwinei, Polski, Węgier, Ukrainy, USA i Zimbabwe.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację celów!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: