54211701 384238265690455 3587847337835233280 N

Siatkarki AZS Vistula rozpoczęły rundę rewanżową Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza z wysokiego „C”!

Dokładnie tak musiała sobie wyobrażać rozpoczęcie rundy rewanżowej trener Jolanta Studzienna. „Vistulanki” rozgromiły na wyjeździe ekipę Uniwersytetu Warszawskiego 3:0, a cały mecz trwał niespełna godzinę! Gra naszego zespołu z pewnością podobała się zgromadzonym kibicom.

Siatkarki znajdują w uczelni Vistula doskonałe warunki zarówno do studiowania, jak i treningów, za co odpłacają efektownymi zwycięstwami – cieszy się dyrektor studium WF mgr Jerzy Szyszko.

Od początku sezonu AZS Vistula plasuje się w ścisłej czołówce ligowej tabeli – obecnie nasz klub jest na doskonałym drugim miejscu zaraz za AZS AWF. Za niespełna miesiąc podopieczne trener Studziennej wystartują w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski, do którego podejdą w roli broniących tytułu Wicemistrzyń uczelni niepublicznych.

Gratulujemy!