Siatkarki Pewnym Krokiem Idą Po Medal - Uczelnia Vistula
Trwa bardzo dobry sezon siatkarek AZS Vistula! Nasze siatkarki w trzech setach ograły reprezentantki Uniwersytetu Warszawskiego.

We wtorkowym meczu przewaga „Vistulanek” była bezdyskusyjna. Trener Jolanta Studzienna mogła wypróbować różne warianty taktyczne, a jej podopieczne odniosły kolejne zwycięstwo 3:0.

Wcześniej nasze siatkarki wygrały z Politechniką Warszawską, Akademią Leona Koźmińskiego, Szkołą Główną Handlową, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Wojskową Akademią Techniczną. Bezproblemowo wywalczyły awans do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski.

To już czwarty rok sukcesów sekcji siatkówki na Vistuli. W tym czasie trzykrotnie zdobywały medale Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza, czterokrotnie wygrywały Varsoviadę i dwukrotnie wracały z Akademickich Mistrzostw Polski z medalem w klasyfikacji uczelni niepublicznych.
TERMINARZ meczy Vistulanek

Contact to Career Office