59772137 2646738485341351 1677441593902104576 N

Ekipa siatkarek AZS Vistula zajęła trzecie miejsce w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polskii wywalczyła awans do rzeszowskich finałów!

Rozgrywany w Warszawie turniej półfinałowy odbywał się na obiektach SGGW. W fazie grupowej podopieczne trener Jolanty Studziennej pokonały UKSW Warszawa (2:0), Politechnikę Białostocką (2:0) i Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2:0). W ćwierćfinale bez większych trudności wygrały z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (2:0).

W meczu półfinałowym „Vistulanki” były o krok od pokonania silnej ekipy UPH Siedlce, jednak nie zdołały sprawić niespodzianki i przegrały w końcówce 1:2. Dobrą dyspozycję potwierdziły pewnie pokonując Politechnikę Łódzką 2:0.

Za nami kolejny dobry turniej – powiedziała trener Jolanta Studzienna – Cieszę się, że wywalczyłyśmy awans do finałów, gdzie jedziemy walczyć o jak najlepszy wynik.

Udany okazał się również rzeszowski finał. W klasyfikacji końcowej podopieczne trener Jolanty Studziennej zajęły ostatecznie szóste miejsce!

Gratulujemy!