UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Siatkarki Vistuli, tradycyjnie już, utrzymują wysoki poziom i uzyskują bardzo dobre wyniki sportowe.

Start w I Lidze Akademickiej zakończyły na drugim miejscu (za AWF) wśród uczelni warszawskich. Bardzo dobre wyniki uzyskały także startując w Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej. Zostały drugą drużyną uczelni niepublicznych w Polsce, a w klasyfikacji wszystkich polskich uczelni zajęły siódme miejsce.

Skład drużyny Vistuli

1. Agnieszka Banasiak
  2. Natalia Bielińska
  3. Natalia Dąbrowska
  4. Ewelina Karsztun
  5. Monika Kawa
  6. Agnieszka Kowal
  7. Dominika Kołodziejczyk
  8. Anna Maziopa
  9. Monika Oleszczuk
  10. Wiktoria Paluszkiewicz
  11. Justyna Pietruszka
  12. Ewa Rajkowska
  13. Julia Serowiecka
  14. Michalina Sikora
  15. Linda Świątczak

Naszą drużynę prowadzi trenerka Jolanta Studzienna, była polska siatkarka i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy w 1999 r.

Gratulujemy!