DNI OTWARTE ONLINE – 50% RABAT NA STUDIA

Rewelacyjnie spisały się siatkarki Vistuli w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski rozegranym w dniach 21.04-24.04. w obiektach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wygrały wszystkie mecze. Pokonały zespoły: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Politechniki Łódzkiej, AWF Warszawa, Politechniki Warszawskiej i z I-ego miejsca awansowały do finału AMP, który odbędzie się w dniach 5.05-8.05. w Poznaniu. Najlepszą zawodniczką została reprezentantka Vistuli Michalina Sikora. Gratulujemy!!