Skierniewice Pl2

Jakie studia wybrać? To jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Oferta edukacyjna jest ogromna i warto się z nią zapoznać.

Okazją do tego będzie Skierniewicki Salon Edukacyjny „In Future” 2019 skierowany do uczniów i absolwentów szkół w Skierniewicach, a także do młodych ludzi z miejscowości ościennych. Celem wydarzenia jest zapewnienie im dostępu do informacji o możliwościach dalszego kształcenia się.

Swoją ofertę przedstawią uczelnie z całego kraju. Grupę Uczelni Vistula będą reprezentować eksperci z Biura Karier, studenci zaangażowani w program mentoringu oraz przedstawiciele samorządu studenckiego.

Przedstawimy kierunki studiów, programy praktyk i zajęć dodatkowych.  Młodzież będzie mogła dowiedzieć się, jakie są atuty Grupy Uczelni Vistula:

• wybitni wykładowcy;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • studia również w trybie on-line;
  • współpraca z biznesem;
  • międzynarodowe środowisko;
  • wszystkie kierunki prowadzone także po angielsku;
  • wsparcie studentów i absolwentów na rynku pracy.

11 marca 2019, w godz. 10:00-14:00Hala OSiR,

ul. Pomologiczna 8, Skierniewice