Jeśli posiadasz obywatelstwo Unii Europejskiej lub Kartę Pobytu, skorzystaj z wyjątkowej oferty. Wyjedź do Wielkiej Brytanii i ucz się języka angielskiego w Colchester English Study Centre – od 12 do 19 stycznia 2020.

• Zamieszkasz w najstarszym mieście Wielkiej Brytanii.
  • Zatrzymasz się u brytyjskiej rodziny.
  • Weźmiesz udział w 20-tu lekcjach języka angielskiego.

Oferta dla studentów Vistuli to 50% zniżki – jedynie 300 euro za 1 tydzień.

Colchester English Study Centre to niezależna instytucja z 50-letnią historią i doskonałą reputacją. Prowadzone przez nią kursy języka angielskiego ukończyło już ponad 100 tysięcy studentów.

Regulamin dostępny tutaj: https://www.cesc.co.uk/booking-terms/

Oferta dostępna tylko dla 50 pierwszych studentów!

Rejestracja trwa tylko do 15 grudnia 2019.

Napisz na adres: e.papudzinska@vistula.edu.pl lub zgłoś się osobiście do pokoju 308.