P1400868 - Uczelnia Vistula

Prof. Grzegorz Kołodko był gościem specjalnym pierwszego po wakacjach spotkania Klubu Ambasadora. W sesji pt. „Dokąd zmierza świat i Polska” wzięło udział 25 byłych szefów polskich placówek dyplomatycznych, w tym wykładowcy Grupy Uczelni Vistula. Ambasadorowie debatowali o aktualnych, ważnych dla Polski kwestiach, m.in globalizacji, procesów demograficznych, imigrantów, polityki gospodarczej i wprowadzenia euro w Polsce. Spotkanie odbyło się w Pałacu Myśliwieckim w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Klubu Ambasadora działa przy Grupie Uczelni Vistula od blisko 10 lat.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw