W świątecznej, rodzinnej atmosferze członkowie społeczności akademickiej oraz zgromadzeni goście wysłuchali przemówień Władz Uczelni oraz programu artystycznego. Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który przyniósł worek prezentów!

Jak co roku, pracownicy, studenci oraz zaproszeni goście spotkali się, aby wspólnie cieszyć się magią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło przemówień Władz Uczelni, w tym Prezydenta, Mehmeta Eskici, Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, prof. dr hab. Jolanty Żyśko, Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, dra Marka Kulczyckiego, a także, rozpoczynającego kadencję od 15 lutego 2016, nowego Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, dra hab. Witolda Orłowskiego.

Uczelniany chór przedstawił bogaty program artystyczny, składający się z najpiękniejszych polskich kolęd. Studenci z Kazachstanu, korzystając z instrumentu o nazwie „dombra”, wykonali piosenkę „Bal Braun”, a studenci z Turcji zagrali kompozycję na tureckim instrumencie „nej”. Uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć film video, który powstał podczas wizyty naszych studentów w domu pomocy dla osób starszych. Jesteśmy dumni z tej inicjatywy, zaangażowania i chęci niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

Życzymy całej naszej społeczności akademickiej dużo radości z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Roku 2016!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: