AMI

Akademia Menadżera Innowacji to autorski program szkoleniowo-doradczy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Jego celem jest wyposażenie menedżerów i pracowników przedsiębiorstw w kompetencje niezbędne do zarządzania procesem zmian, który prowadzi do wdrażania innowacji. Program powstał we współpracy z najlepszymi praktykami biznesu w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. Zapewnia udział w ciekawych warsztatach i wykładach, ale również 170 godzin dedykowanego doradztwa.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja. Program pilotażowy wsytartuje na wiosnę. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji – jako konsorcjum – są partnerem projektu. Odpowiadamy za część szkoleniową i doradczą. Zapewniamy trenerów i zorganizujemy 9 konferencji i szkoleń, a w kwietniu i czerwcu 2019 r. dwa zjazdy na terenie naszej uczelni.

AMI jest programem dla tych, którzy chcą wdrożyć innowacje, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Eksperci Akademii Menadżera Innowacji przekażą im praktyczną wiedzę. Pomogą opracować plan wdrożenia zmian, by mogli tworzyć innowacyjny produkt lub usługi, zwiększyć efektywność pracy i zdobyć przewagę na rynku.

To jedyny taki projekt, który daje efekt synergii pomiędzy wsparciem warsztatowym, doradczym, mentorskim i eksperckim dla firm.

Program jest zaplanowany do 2023 roku i ma objąć tysiące pracowników z kilkuset firm. Organizatorzy przewidują możliwość jego kontynuacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź: AMI