GMID20POLSKA

Spotkania, współpraca i kontakt z ludźmi paradoksalnie nigdy nie były tak ważne jak obecnie. #StayPositive – pod takim hasłem 14 kwietnia będzie obchodzony na całym świecie Global Meetings Industry Day. W tym roku, wyjątkowo, feta będzie zdalna, ale na niespotykaną dotąd skalę, z próbą bicia o godzinie 18:00 rekordu Guinnessa dla największej publiczności biorącej udział w konferencji wirtualnej. Połączymy się z tysiącami #EventProfs z całego świata, aby wirtualnie świętować #GMID20Poland (https://gmidgoesvirtual.com/).

W Polsce wydarzenie organizują studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, którzy zaprosili do współpracy wybitnych ekspertów z branży w Polsce i na świecie.

14 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na profil Studenckiego Koła Naukowego 2B https://www.facebook.com/2bvistula/ na wydarzenie #StayPositive – Global Meetings Industry Day.

Podczas wydarzenia z udziałem wybitnych ekspertów z branży spotkań dowiemy się:

• ile dla gospodarki znaczy branża spotkań – POLAND EVENTS IMPACT 2020,
  • jak branża hotelarska przygotowuje się na wyjście z kryzysu wywołanego przez pandemię,
  • czy praca i nauka w sieci są bezpieczne.

W programie są dwie debaty:

1. „Przemysł spotkań w nowej rzeczywistości… Co się zmieni?” z udziałem prof. Jolanty Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, Wojciecha Liszki z Z-Factor, Pauli Fanderowskiej z SKKP i ICE Kraków, Marty Kicler z Mazurkas DMC Poland i MPI Poland Chapter, Marty Chmielewskiej z MEA Group i SBE oraz Joanny Gorczycy z PZU. Dyskusję poprowadzi Magdalena Kondas, redaktor naczelna Meetingplanner.pl i przewodnicząca Rady Biznesu SGTiH Vistula.
  2. “#StayPositive – message from around the globe” debata z udziałem zagranicznych ekspertów takich jak: Olga Navarro, Eda Ozden, Miguel Assis, Cosimo Bruzzess, Jon Bradshaw i Kevin Edmunds. Poprowadzi ją dr Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula ds. współpracy z biznesem oraz właściciel Celuch Consulting.

Global Meetings Industry Day jest organizowany na całym świecie przez Koalicję Meeting Mean Business, która skupia fanów przemysłu spotkań w ponad sześćdziesięciu krajach na sześciu kontynentach. Ten dzień jednoczy liderów z wielkiej branży spotkań i eventów. Chodzi o to, by pokazać rzeczywisty wpływ spotkań biznesowych na ludzi, przedsiębiorstwa i całą gospodarkę.

Partnerzy wydarzenia: Briil AV Media, Z-Factor, Celuch Consulting, MeetingPlanner.pl,
Partner transmisji: Briil AV Media

Więcej o wydarzeniu: