Dni otwarte online już od 21.09.2020

Zapisz się

Stosunki międzynarodowe możesz studiować w Akademii Finansów i Biznesu Vistula także w trybie online. W odpowiedzi na potrzeby rynku, uczelnia uruchomiła studia na poziomie licencjackim i magisterskim przez Internet.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku i uruchomiła kolejne studia w trybie online. Stosunki międzynarodowe na poziomie licencjackim i magisterskim możesz studiować przez Internet. Liczba studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online rośnie z każdym rokiem.

Stosunki międzynarodowe online – studia unikalne w skali kraju

Stosunki międzynarodowe – studia w trybie online zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które interesują się polityką międzynarodową i gospodarką światową, a przy tym intensywnie pracują, opiekują się dziećmi lub mieszkają poza granicami kraju. Studia są prowadzone w języku polskim.

Program jest unikalny w skali kraju. Obejmuje różne dziedziny nauki, w tym m.in: politologię, prawo, bezpieczeństwo narodowe i ekonomię. Bazuje nie tylko na wiedzy akademickiej, ale również na doświadczeniu praktyków. Wśród wykładowców są byli dyplomaci i ministrowie zaangażowani m.in. w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej.

Studia idealne dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej

Studia pozwalają zdobyć obszerną wiedzę z zakresu polityki międzynarodowej i dyplomacji, współczesnych konfliktów zbrojnych i międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz komunikacji międzykulturowej. Umożliwiają rozwinięcie umiejętności gromadzenia i selekcji informacji oraz analizy i interpretacji zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno- gospodarczym.

W procesie nauczania są silnie zaakcentowane kwestie związane z bezpieczeństwem, kryzysami oraz rosnącą rolą mediów cyfrowych. To sprawia, że kierunek ten jest szczególnie atrakcyjny dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej.

W ramach programu studiów online na kierunku Stosunki międzynarodowe dostępne są wyselekcjonowane specjalności.

Studia licencjackie:

• Komunikowanie międzynarodowe;
  • Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe;
  • Zarządzanie kryzysem w środowisku międzynarodowym.

Studia magisterskie:

• Międzynarodowe relacje biznesowe;
  • Bezpieczeństwo międzynarodowe, migracje i terroryzm;
  • Studia transatlantyckie.

Zalety studiów online w Vistuli

Studia online to ogólnoświatowy trend. Prowadzi je coraz więcej uczelni. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w tym obszarze polskim liderem. Szkoła oferuje:

• wysoką jakość kształcenia – prestiżowe akredytacje i wyróżnienia;
  • kadrę wybitnych autorytetów i praktyków;
  • ścisłą współpracę z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

Obok stosunków międzynarodowych – studiów online I i II stopnia uczelnia ma w ofercie następujące kierunki, które można studiować przez Internet:

Studia przez Internet są elastyczne i bardzo wygodne, uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas. Nie ma tygodniowego planu zajęć. To student decyduje, kiedy wysłucha wykładu, czy przeczyta przesłane materiały. Są one archiwizowane i można do nich wracać kilkakrotnie. Ustalony czas mają jedynie zjazdy w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji.

Studia online są jak każde inne studia, tyle, że forma przekazywania wiedzy jest różna. Dyplom jest tradycyjny.