16 studentów informatyki Akademii Finansów i Biznesu Vistula realizuje semestr nauki na Tianjin University of Technology (TUT) w Chinach. To dla nich nie tylko okazja do poszerzenia swoich umiejętności w zakresie informatyki, ale także lepszego poznania chińskiej kultury.

Yuliya Tryndyak w imieniu grupy przygotowała krótką relację z pobytu:
– Mamy przyjemność poinformować, że nasza grupa radzi sobie bardzo dobrze w Tianjin. Coraz lepiej idzie nam nauka języka chińskiego, poznaliśmy wiele osób z zagranicy, odkryliśmy bardzo dużo malowniczych zakątków Tianjin. Znamy już także wyniki śródsemestralnych egzaminów – ogólnie rzecz ujmując są bardzo dobre. Chcielibyśmy zostać tu dłużej.

O Tjanjin

Tianjin jest jednym z 5 największych miast w Chinach. Pięknie rozplanowane drogi, parki, tętniący życiem nowoczesny przemysł – 500 firm ma tu swoje siedziby, 10 mln mieszkańców – to wszystko sprawia, że Tianjin to doskonałe miejsce dla młodych ludzi z całego świata.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw