SRewelacyjne wieści docierają do nas z dorocznych igrzysk studentów pierwszego roku! Zarówno siatkarki, jak i piłkarze wywalczyli sobie awans do strefy medalowej!

Prowadzone przez trener Jolantę Studzienną siatkarki wygrały Varsoviadę już dwukrotnie. W tym roku walczą o drugą udaną obronę tytułu. Dziewczyny jak burza przeszły przez eliminacje, bez straty seta pokonując kolejno rywalki z: Politechniki Warszawskiej 2:0 (15:7, 15:11), Wojskowej Akademii Technicznej 2:0 (15:9, 15:7) i Akademii Sztuki Wojskowej 2:0 (15:8, 15:10). W starciu półfinałowym „Vistulanki” bez problemów ograły Uniwersytet Warszawski 2:0 (15:8, 15:9) i tym samym zakwalifikowały się do finału, w którym zmierzą się po raz drugi z Politechniką Warszawską (ta w półfinale sensacyjnie pokonała Akademię Wychowania Fizycznego). Mecz finałowy odbędzie się już 11 listopada 2016 o 14.00!

Bardzo dobrze poradzili sobie również futsaliści trenera Marka Zasuwika. Nasi piłkarze w fazie grupowej pokonali Wojskową Akademię Techniczną (6:5), Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (3:1), Uczelnie Łazarskiego (5:0), na koniec w meczu „o pietruszkę” ulegając Szkole Głównej Handlowej 1:3. W półfinale nasi futsaliści w dramatycznych okolicznościach ulegli Akademii Wychowania Fizycznego po konkursie rzutów karnych (2:2, k. 6:7). W piątek 11 listopada zagrają o brąz ze studentami Politechniki Warszawskiej.

Już teraz występ naszych sportowców na 53. Varsoviadzie należy ocenić jako bardzo dobry. W piątek jednak będą oni walczyć o to, by był to najlepszy taki występ Vistuli w historii!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: