Aktualnosci 4 Dziewczyny

Magda Klimczyk, Tatiana Kalyniak, Paulina Kuźma i Natalia Haichuk – studentki specjalności „event management” Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji i jednocześnie członkinie Studenckiego Koła Naukowego 2B, zostały docenione przez MPI Foundation. Wygrały międzynarodowe stypendia i pojadą w lutym do Hagi na prestiżową konferencję European Meetings and Events Conference.

To będzie wyjątkowe doświadczenie, okazja, by poznać profesjonalistów z branży spotkań z całej Europy, którzy będą rozmawiać między innymi o biznesowej wartości spotkań i przyszłości branży.

W programie są następujące zagadnienia:

• technologia i wirtualne spotkania;
  • projektowanie spotkań;
  • międzynarodowe spotkania i zarządzanie ryzykiem;
  • relacje z dostawcami / planistami;
  • społeczna odpowiedzialność biznesu;
  • zarządzanie strategicznymi spotkaniami;
  • innowacja;
  • przywództwo;
  • marketing / branding;
  • inteligencja organizacyjna;
  • taktyka sprzedaży.

MPI to międzynarodowa organizacja działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Swoim członkom zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

„Cieszę się, że po raz kolejny studenci specjalności „event management” będą brali udział w jednej z najważniejszych konferencji branży spotkań w Europie” – komentuje dr Krzysztof Celuch – Pełnomocnik Rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji oraz opiekun SKN 2B – „Od 13 lat współpracujemy jako Grupa Uczelni Vistula z MPI i mam nadzieję, że po raz kolejny uda się zachęcić młodych adeptów do pozostania w świecie spotkań.”