Vistula 2B MPI

Studentki Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula pokazały klasę i ponownie sięgnęły po laury. Fundacja MPI Meetings Professional International wyróżniła członkinie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B” Natalię Haichuk, Nadzeyę Melnik i Annę Leonik za ich aktywny udział w stowarzyszeniu MPI. W nagrodę pojadą do Sewilli na EMEC2020 European Meetings Events Conference. Wezmą też udział w Future Leaders Forum i zaprezentują się w półfinale konkursu University Challange.

Udział w EMEC2020 to niezwykle wartościowa nagroda dla studentek Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. EMEC jest bowiem konferencją dla profesjonalistów zajmujących się spotkaniami i wydarzeniami w Europie. Jest szansą na poznanie ludzi, zbudowanie wartościowych relacji i odkrycie najnowszych trendów w branży. Wydarzenie jest również fantastyczną zabawą.

– Cieszymy się, że możemy reprezentować nasz Uniwersytet w Sewilli. Dziękujemy za dane nam możliwości rozwoju, wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na osiąganie takich sukcesów. Dziękujemy również dr. Krzysztofowi Celuchowi, który nas zawsze wspiera i jest najlepszym opiekunem ever!” – powiedziały nagrodzone studentki.

EMEC2020 rozpoczyna się w słonecznej Sewilli już 9 lutego pod hasłem „Przekrocz swoje granice”.

Konferencja ma być inkubatorem innowacji na potrzeby przemysłu spotkań.

Zostanie zrealizowana według 4 kluczowych wytycznych:

• impreza zrównoważona pod względem finansowym, środowiskowym i kulturowym;
  • możliwa do zrealizowania na całym świecie;
  • zaprojektowana dla i przez europejską społeczność branży MICE;
  • przekraczająca granice w obszarze tego, jak się spotykać, uczyć i doświadczać.

Uczestnicy będą mogli odkryć 4 ścieżki edukacyjne obejmujące takie zagadnienia jak: rozwiązywanie problemów, umiejętności przywódcze, storytelling i perswazję oraz design thinking. W programie są także ekscytujące przygody, w tym meeting & eating – event współorganizowany z lokalną społecznością.

Fundacja MPI jest organizacją non-profit, która finansuje granty, stypendia i badania wspierające globalny przemysł spotkań i wydarzeń. Nagradza osoby zaangażowane w działalność MPI, międzynarodowego stowarzyszenia działającego na rzecz rozwoju branży spotkań. Swoim członkom zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

Serdecznie gratulujemy naszym fantastycznym studentkom! Sewilla czeka.