Shutterstock 730315417

Vistula umacnia pozycję lidera w kształceniu online. Wspiera innowacje i odpowiada na rosnące potrzeby młodych ludzi, którzy oczekują dziś elastycznej edukacji. Studia online to przyszłość.

Studia online – jakie programy dla studentów?

Jeśli więc chcesz studiować przez Internet, masz do dyspozycji dwa kolejne pogramy:

W ofercie znajdziesz również:

Jakie są zalety studiowania przez Internet?

Studia online są nowoczesną formą edukacji realizowaną z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej. Taka forma studiowania jest coraz bardziej popularna, ponieważ gwarantuje:

• dostępność;
  • mobilność;
  • elastyczność.

Jaka jest organizacja nauczania w trakcie studiów online?

W trakcie studiów online 50% zajęć odbywa się zdalnie, 50% – na uczelni. Taki tryb pozwala uczyć się z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Jeśli już pracujesz i zdobywasz doświadczenie, żyjesz bardzo aktywnie i brakuje ci czasu, to jest rozwiązanie właśnie dla ciebie.

Studia przez Internet dla każdego!

Studia przez Internet są też szansą dla tych, którzy nie mogą uczyć się w innym trybie, np. dla rodziców wychowującym małe dzieci, osób niepełnosprawnych, czy też dla tych, którzy podróżują, mieszkają za granicą lub daleko od dużego miasta.

Co po ukończeniu studiów online?

Absolwenci studiów online otrzymują dokładnie taki sam dyplom jak pozostali studenci niestacjonarni.