Dni otwarte online już od 24.08.2020

Zapisz się

Nauka online jest dziś koniecznością. Podczas pandemii to jedyny sposób, by kontynuować studia i jednocześnie, zachować społeczny dystans. Z nauczania na odległość korzysta dziś wielu, ale tylko w Vistuli studia online są inne niż wszystkie.

Studia online – doświadczenie procentuje

W Uczelniach Vistula 100 procent zajęć dydaktycznych odbywa się w tej chwili online, na żywo. W ostatnim tygodniu wyniki były imponujące:

• zostało zrealizowanych 471 wykładów i ćwiczeń online, po polsku i angielsku – wszystkie kierunki są prowadzone w obu językach;
  • zajęcia poprowadziło 400 wykładowców;
  • wzięło w nich udział 6 tys. studentów;
  • uczestnicy wymielili ponad 13 tysięcy wiadomości.

Błyskawiczne i sprawne przestawienie się z zajęć w uczelni na nauczanie zdalne było możliwe, ponieważ Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze i już dużo wcześniej zainwestowała we własną platformę e-learningową. Od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia online, ma gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość.

Studia online – dziś i jutro

Dziś studia online to konieczność. Jak będzie jutro? Gdy warunki pozwolą, Uczelnie Vistula ponownie zostaną otwarte, a większość studentów będzie mogła studiować, jak wcześniej – w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Część nadal będzie jednak studiować online, ponieważ taki właśnie tryb wybrała zapisując się na studia.

Vistula ma w swojej ofercie następujące kierunki, które można studiować przez Internet:

Od października oferta obejmie także programy anglojęzyczne, a jeśli będzie taka potrzeba, również pozostałe kierunki studiów.
Liczba studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online rośnie z każdym rokiem.

Dlaczego warto studiować online?

Studia przez Internet to znak czasów i światowy trend. W warunkach błyskawicznego rozwoju technologii informacyjno-telekomunikacyjnych wiedza nie musi być przecież przekazywana osobiście. To może odbywać się na odległość. Podstawowe walory studiów online to:

• mobilność;
  • elastyczność;
  • wygoda.

Studenci Vistuli mogą uczyć się, gdzie chcą i kiedy chcą, dopasowując naukę do pracy i życia osobistego. Dyplom mogą zdobyć z dowolnego miejsca na świecie.