Studia dziennikarskie od lat są niezwykle popularne. Nic dziwnego, bo nie tylko poszerzają horyzonty, ale uczą wrażliwości na różnorodność opinii. Zdecydowanie to kierunek dla osób ciekawych świata. AFiB Vistula została zaznaczona na interaktywnej, ogólnopolskiej mapie uczelni miesięcznika „Press” jako jedna z uczelni, w której można studiować ten niezwykle interesujący kierunek.

Miesięcznik „Press” to bardzo popularny magazyn kierowany w szczególności do dziennikarzy, szefów marketingu, pracowników public relations, agencji reklamowych, media planerów oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami. Od 1996 roku prezentuje wydarzenia i media w Polsce i za granicą, materiały warsztatowe dla dziennikarzy, najciekawsze działania reklamowe, przykłady i możliwości działań PR i autorskie teksty najlepszych polskich dziennikarzy.

W mijającym tygodniu na stronie internetowej magazynu (www.press.pl) opublikowano interaktywną mapę polskich uczelni z kierunkami dziennikarskimi. Jedną z umieszczonych na niej uczelni jest AFiB Vistula. Dziennikarze w krótkim tekście analizują m.in. szczegóły rekrutacji na studia dziennikarskie. Z tekstu wynika, że studia te od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: