Platforma Common Entrance Test (CET) jest już dostępna dla studentów hinduskich uniwersytetów. Osoby zainteresowane nauką w Grupie Uczelni Vistula na studiach I, II stopnia czy w ramach seminariów doktoranckich mogą przystąpić do testów, które określą poziom ich wiedzy, nie wyjeżdżając z Indii.

Grupa Uczelni Vistula będzie przeprowadzała testy każdego roku 31 sierpnia. Zostaną one zrealizowane w trybie online na 5 uczelniach:

• Noorul Islam University, Thuckaly, Kanyakumari District, Tamilnadu,
  • Baharti Vidyapeeth Institute of Management and Research (BVIMR), New Delhi,
  • Chanakya National Law University, Patna,
  • ASM Group of Institutions, Pune,
  • BVP’s New Law College, Pune.

Studenci, którzy uzyskają najwyższe oceny w ramach CET, będą mogli zarejestrować się na studia w Grupie Uczelni Vistula i partnerskich uczelniach w Europie.

Porozumienie o współpracy w ramach CET zostało podpisane przez Pradeepa Kumara, dyrektora Indo-European Centre (IEEF), podczas jego wizyty w Indiach na Noorul Islam University. W dniach 10-11 czerwca 2014 r. odbyła się tam międzynarodowa konferencja „Control Instrumentation Communication and Computational Technologies”.

Noorul Islam University planuje również utworzenie hinduskiego oddziału Indo-European Center działającego przy Grupie Uczelni Vistula, skąd prowadzone by były wszelkie działania operacyjne wynikające ze współpracy polsko-hinduskiej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: