Chcesz studiować w Brazylii? Droga otwarta! Nasz partner – University of Ribeirão Preto – UNAERP zaprasza studentów Vistuli na semestr lub dwa.

Oferta dotyczy kierunku Business Management:

• studia I lub II stopnia,
  • po angielsku,
  • semestr trwa od 3 sierpnia do 12 grudnia 2020 r.;
  • koszty podróży pokrywa student.

Wnioski są przyjmowane do 30 marca 2020 r.

Dynamiczny i intensywny program Business Management w University of Ribeirão Preto jest idealny dla osób poszukujących profesjonalnego rozwoju. Dzięki analizie przypadków studenci mają kontakt z prawdziwymi problemami, przed którymi stoją firmy w zglobalizowanym świecie.

University of Ribeirão Preto (UNAERP) to instytucja prywatna założona w 1924 r. Jest jednym z największych ośrodków szkolnictwa wyższego i technologii w stanie São Paulo. W rankingu Ministerstwa Edukacji Brazylii znajduje się wśród 10 najlepszych uczelni prywatnych w tym kraju. W 2019 r. UNAERP znalazł się wśród 200 wiodących uniwersytetów Ameryki Łacińskiej.

Chętnych prosimy o kontakt:

Dowiedz się więcej i poznaj smak studiowania w Brazylii!