Stypendia Czekają! - Uczelnia Vistula

Masz wysoką średnią ocen? A może trenujesz w sekcji sportowej? Wszystkich studentów zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w semestrze letnim zasadami przyznawania stypendiów. Sprawdź czy przysługuje Ci stypendium, dzięki któremu możesz znacznie obniżyć koszty nauki. Do wyboru są:

– stypendium socjalne,

– stypendium rektora dla najlepszych studentów,

– stypendium ministra za wybitne osiągnięcia,

– stypendium socjalne dla osób niepełnosprawnych,

– zapomogi,

– stypendium dla cudzoziemców.

Wnioski należy składać do 10 marca w pokoju 120. Zasady przyznawania stypendiów wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami znajdują się TUTAJ.

Więcej informacji udziela p. Emilia Bury, w pokoju 120.

Tel. 22 45-72-321

Email: e.bury@vistula.edu.pl